beisk19

Leendő elsősök beíratása 2024. április 18-19.

Csütörtökön 8.00-17.00-ig, pénteken 8.00-16.00-ig tart a beíratás.

Szükséges iratok:

Gyermek személyi igazolványa/anyakönyvi kivonata, TAJ-kártya, adókártya, oktatási azonosító száma (7-el kezdődő 11 számjegyből álló azonosító) lakcímkátyája, ha van, szakértői véleménye.

Szülő lakcímkártyája, személyigazolványa.

Köszönjük, hogy minket választanak!

Elektronikus beíratáshoz segítség itt található. (Nem pótolja a személyes megjelenést, csak az adatok rögzítése gyorsítja a folyamatot)

Vár a Fejérpataky minden leendő diákot!

Első, második és negyedik évfolyamon tudunk még a környékről fogadni gyerekeket!

További érdeklődés esetén tájékoztatást az iskola@fejerpatakysuli.hu; e-mail címen, vagy a +3630 5070805 telefonszámon tudunk adni.

Diákigazolvány igénylése

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a diákigazolvány készítésének menete a következő:

1. Az okmányirodában úgynevezett NEK azonosítót kell igényelniük. Itt készítenek a gyermekről fotót is. (Vinni kell a gyermek személyi igazolványát vagy születési anyakönyvi kivonatát, lakcímkártyáját.)
  2. Adja le iskolánk titkárságára (2454 Iváncsa, Fő u. 61. Tanácsné Ifjú Mariettánál) az okmányirodában kapott NEK azonosítós nyomtatványt!
  3. A diákigazolványt a hivatal, az iskolába fogja postázni. Ezt követően e-mailben értesítést küldünk a diákigazolvány átvételéről.