Gyereknap DÖK-módra!
Köszönjük szépen a pénteki napot mindenkinek, aki akár egy kicsit is hozzátett annak sikeréhez! Köszönjük a szülőknek a segítséget több fronton is, köszönjük a diákönkormányzat tagjainak, Laci bácsinak, az állomásokat levezénylő pedagógusoknak, köszönjük a biciklis
pálya kiegészítőinek
megszerzésében nyújtott segítséget a jegyző asszonynak és nem utolsósorban a besnyői iskolának, hogy kölcsönadták nekünk. Köszönjük a zsűri értékelését, az Reál és az Iváncsa Községi Önkormányzat, valamint a Szülők Közösségének felajánlásait a sütő-főző csapatoknak ![]()
![]()

















































