


Gyereknap DÖK-módra! Köszönjük szépen a pénteki napot mindenkinek, aki akár egy kicsit is hozzátett annak sikeréhez! Köszönjük a szülőknek a segítséget több fronton is, köszönjük a diákönkormányzat tagjainak, Laci bácsinak,
Rendőrségi előadást szervezett ma nekünk a könyvtár, az online világ veszélyeivel ismerkedtek a felsős gyerekek, amiből, bizony, sosem elég! Köszönjük szépen
Iskolánk honlapja megújul, egyelőre fejlesztés alatt áll. Ha nem találja, amit keres, kérem érdeklődjön elérhetőségeinken!